Przejdź do treści

Wybory i Spisy

KWALIFIKACJA WOJSKOWA

Urząd Gminy

Organizacja Działania Samorządu

Prawo Lokalne

Akty normatywne

Ogłoszenia

Zamówienia Publiczne

Nieruchomości

Oświadczenia Majątkowe

Planowanie przestrzenne

Ochrona Środowiska

Dzialalność lobbingowa

Poradnik Petenta - Jak To Załatwić?

Informacja publiczna - ponowne wykorzystywanie

Informacje

Kadra i Kontakt

L.p.

Stanowisko

Numer pokoju

Numer telefonu i e-mail

1.

Mirosław Terlecki
Wójt

I piętro
Pok. 14

Sekretariat
94 35 83 127

94 35 83 151
ug@ryman.pl

2.

 

Krystyna Golik
Sekretarz Gminy

I piętro
Pok. 15

94 35 34 811
lub 94 35 83 127 wew.11

k.golik@ryman.pl

3.

 Marzenna Kurgan
Skarbnik Gminy, Referat Finansów

I piętro
Pok. 20

94 35 34 820
lub 94 35 83 127 wew.20
m.kurgan@ryman.pl

4.

Anna Helewska
Inspektor ds. organizacyjnych

I piętro
Pok. 13

Sekretariat
94 35 83 127

94 35 83 151

ug@ryman.pl

5.

Mirosław Ekiert
Przewodniczący Rady Gminy

I piętro
Pok. 16

94 35 83 127 wew.12

6.

 Piotr Szczygielski
Radca Prawny

I piętro
Pok. 16

94 35 83 127 wew.12

7.

 Izabela Obszyńska
Inspektor ds. księgowości podatkowej

I piętro
Pok. 17

94 35 34 813
lub 94 35 83 127 wew.13
i.obszynska@ryman.pl

8.

 Elżbieta Skowrońska
Inspektor ds. księgowości budżetowej

I piętro
Pok. 17

94 35 34 813
lub 94 35 83 127 wew.13
e.skowronska@ryman.pl

9.

 Irena Gil
Inspektor ds. podatków i opłat

I piętro
Pok. 18

94 35 34 818
lub
94 35 83 127 wew.18
i.gil@ryman.pl

10.

 Ewelina Borek
Inspektor ds. płacowych i rozliczeń

Parter
Pok. 11

 94 35 34 806
lub 94 35 83 127 wew.36
e.borek@ryman.pl

11.

 Małgorzata Tkacz
Inspektor ds. dodatków mieszkaniowych i zamówień publicznych

I piętro
Pok. 21

94 35 34 821
lub 94 35 83 127 wew.21
m.tkacz@ryman.pl

12.

 Krzysztof Bujak
Inspektor ds. wojskowych,
obrony cywilnej, obronności i  kadrowych

I piętro
Pok. 22

94 35 34 822
lub 94 35 83 127 wew.22
k.bujak@ryman.pl

13.

Bogumiła Szczęśniak
Kierownik referatu oświaty, kultury i sportu

I piętro
Pok. 23

94 35 34 823
lub 94 35 83 127 wew.23
b.szczesniak@ryman.pl

14.

 Agnieszka Tymek
Inspektor ds. obsługi rady gminy oraz ewidencji działalności gospodarczej

I piętro
Pok. 24

94 35 34 826
lub 94 35 83 127 wew.26
a.tymek@ryman.pl

15.

 Przemysław Trybuchowski
Informatyk, administrator BIP

I piętro
Pok. 24

94 35 34 826
lub 94 35 83 127 wew.26
 

16.

Kamila Rylowska
Inspektor ds. komunalnych

I piętro
Pok. 12

94 35 34 827
lub 94 35 83 127 wew. 27
k.rylowska@ryman.pl

17.

 Jakub Och
Kierownik Stacji Obsługi

I piętro
Pok. 12

94 35 34 825
lub
94 35 83 127 wew.27

18.

 Wiesława Mażewska
Inspektor ds. gospodarki nieruchomościami, rolnictwa i leśnictwa

parter
Pok. 10

94 35 34 801
lub 94 35 83 127 wew.31
w.mazewska@ryman.pl

19.

Ryszard Hawańczak
Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego,Ewidencja Ludności  

parter
Pok. 9

94 35 34 803
lub
94 35 83 127 wew.33
r.hawanczak@ryman.pl

20.

 Mirosław Kurgan
Inspektor ds. budownictwa i ochrony środowiska

parter
Pok. 8

94 35 34 807
lub 94 35 83 127 wew.37
miroslaw.kurgan@ryman.pl

21.

 Karolina Usarek
Inspektor ds. promocji i rozwoju gminy

parter
Pok. 8

94 35 34 807
lub
94 35 83 127 wew.37
k.usarek@ryman.pl

22.

  Grażyna Krzyżanowska
Podinspektor ds. ochrony środowiska


I piętro Pok. 21

94 35 34 821
lub 94 35 83 127 wew.21

23.

  Lilla Kornecka
Kasjer

parter
Pok. 1

94 35 34 805
lub 94 35 83 127 wew.35

l.kornecka@ryman.pl